Hledám práci

Hledáte práci? Naše agentura je připravena Vám pomoci. Obraťte se na s dotazy týkající se Vašeho uplatnění u naší agentury práce.

essay writer academic writing essay writers online term paper help

Pro zaměstnance zajišťujeme

 • Ubytování
  Ubytování na firemní ubytovně v Mladé Boleslavi. V případě potřeby máme další zajištěné ubytovací kapacity, a to vždy v místě výkonu práce.
 • Zdravotní péče
  Zdravotní péče, vstupní a pravidelné lékařské prohlídky.
 • Školení
  Školení v platných bezpečnostních předpisů pro jednotlivé provozy, včetně školení o zásadách ochrany životního prostředí a požární ochrany, provádí u nově nastupující zaměstnanců firemní školitel.
 • Zákonné pojištění
  V případě pracovním úrazu nebo nemoci z povolání má firma sjednané zákonné pojištění odpovědnosti organizace za škodu.
 • Pojištění odpovědnosti
  Dalším rizikem, které je pokryto pojištěním, je odpovědnost zaměstnance za škody způsobené na pracovišti.
 • Pracovní pomůcky
  Zajišťujeme možnost smluvního dodavatele pro pracovní oděvy, popř. ochranné pomůcky.

Záruky agentury

Hledáte zaměstnání? Nabídka práce, ilustrativní obrázek

Nabídka práce

Naše agentura práce vždy garantuje zajištění minimálně stejných pracovních a platových podmínek, které jsou u srovnatelných zaměstnanců Vaší firmy, tedy mzda, je u uživatele v souladu s příslušnými ustanoveními zákoníku práce. Pokud agentura práce zjistí nebo bude upozorněna, tyto podmínky zajistí.

Plynulý chod na provozech zajišťují odpovědní pracovníci , denně jsou k dispozici zaměstnancům i vedoucím pracovníkům uživatele. Tito pracovníci jsou plně odpovědní a kompetentní v řešení případných nedostatků či jiných problémů na pracovištích uživatele. Tito pracovníci jsou též plně odpovědní za dodržování pracovněprávních předpisů.research paper for sale buy essay paper writers papers help